Jdi na obsah Jdi na menu

Volejbal v Osíku po jednatřicáte

13. 9. 2018

 

     Letošní volejbal byl od začátku trochu jiný – od rána nám pršelo. I když déšť byl moc potřeba, my jsme museli řešit přesun všeho nutného do haly. Chceme tímto panu starostovi Rotscheinovi poděkovat, že jednal v předstihu a badmintonisté, kteří tam měli vícedenní soustředění, vymysleli náhradní program a volejbal – Memoriál Josefa Havrana -  mohl být v 9 hodin zahájen.

     Celkem se sešlo 7 družstev – Flídrovi, Jirečkovi, Jiskrovi, Kysilkovi, Lenochovi, Němcovi a Nežádalovi. V hale byl s kapitány domluven náhradní herní systém, rozhodčí se ujali svého úkolu a boj začal. Zápasy byly velmi vyrovnané a kvalitní.

     O medailové pozice bojovala družstva – Jirečkovi, Kysilkovi a Flídrovi. Putovní pohár nakonec převzalo družstvo Jirečkových. Myslím, že všichni zúčastnění se chtěli hlavně potkat a zahrát si volejbal.

     Závěrečné zhodnocení probíhalo na terase u Vodoucha. Děkujeme všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu turnaje , sponzorům za kvalitní ceny pro družstva.Na závěr zaznělo ANO, sejdeme zase za rok a to 31. 8. 2019.

Za pořadatele A.Š.