Jdi na obsah Jdi na menu

Ohlédnutí za sportovními hrami

22. 6. 2016

Tradičního již 6. ročníku sportovního odpoledne se letos zúčastnilo celkem deset družstev. Družstvo tvořili vždy dva muži, dvě ženy a dvě děti což je optimální složení pro naše disciplíny. Soutěž čítala celkem deset stanovišť: běh s tůčkem, hod na koš, golf, badminton na cíl, tenis – podání, hod kroužkem, skákání po 1 noze, floorbal penalty, hod „proti větru“ a skok z místa. Pro letošní ročník jsme pro soutěžící připravili i výtvarnou soutěž, jejímž úkolem bylo grafické ztvárnění názvu družstva. Musím přiznat, že nápaditost jednotlivých družstev nás velmi potěšila a proto tuto soutěž zachováme i v dalších letech.
Hudební doprovod nám na celé dopoledne zprostředkoval pan Petr Bubeníček. Ve volných chvílích byl program zpestřen i „karaoke“ tedy zpěvem podle titulků s hudebním doprovodem. 

A nyní k výsledkům družstev:
1. Florbalisti, 2.Sokolící, 3. Sněhurka a sedm trpaslíků, 4. Myslivci, 5. Černoušci, 6. MIX, 7. Mořeplavci, 8. Ježkovy Oči, 9. Veselíci, 10. Wodouši
V jednotlivcích zvítězili:
Muži – 1. Michal (Černoušci), 2. Šmudla Klička (Sa7t) 3. Honza (Florbalisti)
Žena – 1. Marťa (Florbalisti), 2. Marcela (Černoušci), 3. Verča (Myslivci)
Dítě – 1. Daneček (Florbalisti), 2. Denča (Mořeplavci), 3. Lukáš (Černoušci)

Morálními vítězi se stali všichni, kteří se našich sportovních her zúčastnili, protože dali přednost pohybu před sobotní siestou a to je náš cíl.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem pořadatelům, kteří se na sportovních hrách podíleli a to jak na stanovištích, u výpočetní nebo hudební techniky, v občerstvení a neviditelným pracantům, kteří vše připravili a druhý den uklidili. Ze sponzorů bych také rád poděkoval obci Osík za podporu a zajištění zahradního nábytku a zázemí, společnosti Litex a QUANTO Osík za ceny pro soutěžící a společnosti DI PROJEKT s.r.o. za elektrický gril, na kterém jsme mohli připravit výtečné klobásky.
Za rok se těšíme na shledanou!

Za TJ Sokol Osík, z.s. Lukáš Třasák

 

Náhledy fotografií ze složky Sportovní odpoledne 2016