Jdi na obsah Jdi na menu

8. SOKOLSKÝ PLES

11. 2. 2016

Sportovci se bavili

 

Na osmém sokolském plese ve 21. století se sešli sportovci a jejich příznivci v pátek 29. ledna 2016 na sále kulturního domu v Osíku. Pořadatelé z TJ Sokol Osík, z.s., připravili pro své hosty vyzdobený sál, osvědčené občerstvení s přivítací ochutnávkou pití a již tradiční koláčky. O hudební produkci se postaralo oblíbené Medium II, k 207 soutěžním výhrám sokolové zajistili dalších 21 hodnotných cen  losovaných před půlnocí. Hlavní cenu,  televizi, si odnesli manželé Veselí z Litomyšle. Nově zavedenou putovní cenu, v podobě mohutné tenisové rakety s pohnutým osudem, si statečně odnesla Hanka Kociánová, útěchou jí bylo získání dvou vstupenek na devátý sokolský ples v roce 2017, podmínkou je donesení rakety na tento ples.

I když byl páteční rozjezd plesu trochu pomalejší, neúnavní tanečníci se svými partnerkami si prosadili prodloužení hudební produkce do sobotní třetí hodiny ranní. O zpestření zábavy se postarala skupina dívek a paní, ze skupiny BAILADORAS, které po 22. hodině předvedly tři taneční ukázky jako předtančení a odešly za mohutného potlesku přítomných.

Již v průběhu večera, či spíše sobotního rána, se pořadatelé předběžně dohodli, že na další ples Vás pozveme v sobotu večer, abyste si poté mohli vychutnat jedno časné nedělní ráno cestou domů.

Zajištění plesu není maličkost, velké poděkování patří všem spolupracovníkům a především sponzorům za jejich příspěvky do plesové soutěže.

Děkujeme Vám za účast na společenské akci a těšíme se na Vaši účast na plese v roce 2017.                                                                                                       

                                                               Výbor TJ Sokol Osík, z.s.,

                                                               zpracoval Jan Němec

 

Náhledy fotografií ze složky Ples 2016