Jdi na obsah Jdi na menu

Vítězství na atletických závodech – SOKOL

1. 6. 2015

V sobotu 23.5.2015 jsme i přes velmi nepříznivé předpovědi počasí vyrazili autobusem do Pardubic na Krajské atletické závody ve víceboji (skok do dálky, sprint, hod míčkem či granátem, a dálkový běh). Ovšem předpovědi se nevyplnily, nespadla ani jedna dešťová kapka, a dokonce se na nás i smálo sluníčko. Stejné štěstí nás provázelo i v průběhu závodu, nikomu se nic nestalo, děti se vydaly ze svých sil a podaly krásné výkony, z toho dokonce 3 oceněné medailí.

Nejlepší výkony předvedla děvčata za „starší žákyně I“. Zde si své prvenství a zlatou medaili vybojovala Deniska Macháčková. Hned 2. místo a stříbrnou medaili vyhrála Anička Vrabcová, a o pouhého půl bodu! uteklo 3. místo Klaudii Kunderové. Stačilo tak maličko a mohli jsme na „bednách“ obdivovat pouze „osecká děvčata“ jako pýchu pardubického kraje.  Za chlapce podal nejlepší výkon v kategorii „starší žáci I“ Tomáš Flídr ziskem bronzu na 3. místě.  GRATULUJEME !

S těmito finalisty si za 14 dní pojedeme zasoutěžit na republikové kolo.

Dále se zúčastnili a umístili ve svých kategoriích děti takto: Lucka Zdvořilá 5. místo, Dan Bárta 6. místo, Julča Pachlová 8. místo, Zuzka Nováková 12. místo, Sabina Pachlová 13. místo, Vojta Kabrhel 10. místo a Honza Abraham 11. místo.

Všem dětem blahopřejeme.

Máša+Máca